DANCEHALL FEMALE

Dancehall je smyslný tanec, který se těší stále větší a větší oblibě, možná i proto, že jsou s ním pevně svázána slova jako sexy, atraktivní, sebevědomý, provokativní a provokující, …

Výrazná hudba, na kterou se tančí, je mixem reggae, hiphopu a dalších stylů. Tanec vznikl na slunné Jamajce. Tanečníci vyjadřovali svou nezávislost, svobodu a touhu prostřednictvím tance. Od 90. let se šíří Latinskou Amerikou dál do Severní Ameriky a Evropy, kde se stává běžnou a oblíbenou součástí latinských tančíren. Kurz dancehall female je určený pro dívky a ženy od 15 let.

Nevíte, jestli by vám tento typ kurzu vyhovoval?

Kurz si můžete otestovat na zkušební lekci, kterou nabízíme jako samostatný termín jednou za čas za zvýhodněnou cenu.

Nemůžete chodit na celý kurz?

V případě, že je v kurzu volné místo, je možné si přijít zatančit jen na některé lekce. Kurzovné za jednu lekci pak hradíte recepční službě na místě v hotovosti. Cena takové lekce je 240 Kč za 60 minut. Z organizačních důvodů je nutné se na lekci přihlásit předem v den konání lekce zasláním sms na tel. +420 604 198 196 (Eliška Tatár).

Je vás víc?

Jste skupina kamarádek, známých nebo kolegyň a řekly jste si, že v letošním roce nenecháte své tělo zahálet? Znovu přinášíme klientkám jako dárek slevovou akci 3 + 1 zdarma (kurzovné hradí jen tři účastnice, čtvrtá kurzovné neplatí).

LEKTORKA VAŠEHO KURZU

Maloman Liubava

Životní motto: „Život nebyl včera, ani zítra, je teď. Každý okamžik je výjimečný.“

Právě nabízené ukázkové lekce:

Termíny dalších kurzů pomalu připravujeme a budeme je postupně zveřejňovat. Těší nás Váš zájem a zkusíme být pilní jako včeličky, abyste se konkrétních termínů brzy dočkali.

Právě nabízené kurzy

Termíny dalších kurzů pomalu připravujeme a budeme je postupně zveřejňovat. Těší nás Váš zájem a zkusíme být pilní jako včeličky, abyste se konkrétních termínů brzy dočkali.

DOPORUČENÉ OBLEČENÍ A OBUTÍ:

  • pohodlné oblečení, např. tričko, top, mikina a šortky, kalhoty nebo legíny, tenisky nebo silnější ponožky
UKÁZKY Z LEKCÍ