HIGH HEELS DANCE - ZAČÁTEČNICE

Velmi netypický taneční kurz v naší nabídce je určený všem odvážným dámám od 16 let a dále neomezeně, které se chtějí naučit tančit a sebevědomě pohybovat na podpatcích. Paní lektorka si pro své svěřenkyně připravila na populární písničky choreografie, které mají náboj smyslnosti a ženskosti. Počítejte s tím, že na lekcích paní lektorky Liubavy odhalíte pod rouškou tmy své hříšné já.

Paní lektorka Liubava vedla podobnou skupinu doma na Ukrajině. Poté, co ji válka vyhnala z rodné země, kontaktovala naši taneční školu s přáním vést podobný kurz i v Českých Budějovicích. Je mi potěšením zkusit pomoct a zároveň vytvořit v Budějovicích další část taneční komunity navázané na taneční školu Ella. Paní lektorka vyučuje v češtině. Seberete odvahu přidat se?

Co se v tomto kurzu budete učit?

• krásnou a ladnou chůzi na podpatcích
  • udržovat rovnováhu v pohybu
  • choreografii inspirovanou různými tanečními styly – latinskými tanci, jazzem, MTV dance, populárním moderním tancem
  • rozvíjet pomocí choreografie ženské a smyslné pohyby
  • pomocí tance budete zlepšovat svoji kondici a pružnost (protahování součástí)
  • nácvik improvizace

Nevíte, jestli by vám tento typ kurzu vyhovoval?

Kurz si můžete otestovat na zkušební lekci, kterou nabízíme jako samostatný termín jednou za čas za zvýhodněnou cenu.

Nemůžete chodit na celý kurz?

V případě, že je v kurzu volné místo, je možné si přijít zatančit jen na některé lekce. Kurzovné za jednu lekci pak hradíte recepční službě na místě v hotovosti. Cena takové lekce je 240 Kč za 60 minut. Z organizačních důvodů je nutné se na lekci přihlásit předem v den konání lekce zasláním sms na tel. +420 604 198 196 (Eliška Tatár).

Je vás víc?

Jste skupina kamarádek, známých nebo kolegyň a řekly jste si, že v letošním roce nenecháte své tělo zahálet? Znovu přinášíme klientkám jako dárek slevovou akci 3 + 1 zdarma (kurzovné hradí jen tři účastnice, čtvrtá kurzovné neplatí).

LEKTORKA VAŠEHO KURZU

Maloman Liubava

Životní motto: „Život nebyl včera, ani zítra, je teď. Každý okamžik je výjimečný.“

Právě nabízené ukázkové lekce:

Termíny dalších kurzů pomalu připravujeme a budeme je postupně zveřejňovat. Těší nás Váš zájem a zkusíme být pilní jako včeličky, abyste se konkrétních termínů brzy dočkali.

Právě nabízené kurzy

DOPORUČENÉ OBLEČENÍ A OBUTÍ:

• pohodlné oblečení, nejlépe přiléhavé a pružné, např. legíny, tepláky nebo šortky, k tomu tričko, svetřík , mikina nebo kardigan
  • taneční obuv nebo obuv pro high heels na (vysokých) podpatcích (www.tanecni-boty.eu), boty musí mít chrániče podpatků a nesmí zanechávat šmouhy, nebo dokonce poškozovat parket
UKÁZKY Z LEKCÍ