LEKTORSKÝ TÝM

U nás se potkáte jen s profesionály.

Mgr. Eliška Tatár

Mgr. Eliška Tatár
majitelka, lektorka


Vzdělání:
Jihočeská univerzita, Pedagogická fakulta, obor český jazyk a literatura – německý jazyk a literatura

Životní motto:
„Nejdřív tě budou ignorovat. Pak se ti budou smát. Potom proti tobě budou bojovat. A nakonec zvítězíš!“ (Mahátma Gándhí)

O Elišce:
K tanci se poprvé dostala až během tanečních kurzů pro mládež, do kterých začala chodit z donucení rodičů. Velmi brzy se ale z tance stal velký koníček, kterému věnovala v době středoškolských a vysokoškolských studií veškerý volný čas. Kromě vedení taneční školy a výuky v kurzech stále se stále věnuje vystudovanému oboru - má za sebou 9 let praxe ve výuce na středních školách, posledních 6 let vyučuje v Rakousku. V roce 2004 stála u založení tanečního klubu a taneční školy La-St Dance Team, který až do února 2014 spolu s tanečním partnerem vedla. Rozdílné pohledy na vedení taneční školy a přístup ke klientům vyústily v ukončení spolupráce. Všechno zlé je k něčemu dobré, a tak vznikla taneční škola Ella, ke které přibyl obchod s taneční obuví a v letošním roce se ještě přidá Café Point.

Dle ohlasů účastníků kurzů se na tanečním parketě můžete setkat s naprosto profesionálním přístupem, obdivuhodnou trpělivostí při výuce, pozitivním naladěním a příjemným vystupováním. Eliška se snaží vést výuku srozumitelným způsobem a dokáže naučit tančit úplně každého. Moderuje akce taneční školy, plesy a prodloužené lekce. Vede také speciální lekce pro německy mluvící klienty.

Na jakých kurzech se s Eliškou můžete potkat:
Taneční pro dospělé páry, individuální výuka, Taneční u Vás, sportovní klub

Stanislav Tatár

Stanislav Tatár
majitel, lektor


Vzdělání:
SPŠ A VOP Písek

Životní motto:
„I pád na hubu je pohyb dopředu.“

O Standovi:
K tanci se poprvé dostal až v dospělosti v rámci individuální výuky. Hned na první lekci zjistil, že tanec je protipólem jeho práce a výborným odreagováním po psychické námaze, a tak se na parketu vyskytoval stále častěji. Standa je důkazem, že nikdy není pozdě začít. Můžete se s ním potkat v základních tanečních kurzech.
Dříve se závodně věnoval karate a ve volném čase cyklistice. Vystudoval výpočetní techniku, proto posledních 10 let tráví velkou část pracovního dne u počítače, pracuje jako IT consultant. Je velkým fanouškem kávy a v budoucnu se s ním potkáte nejen na tanečním parketu, ale také v kavárně.

Na jakých kurzech se se Standou můžete potkat:
Taneční pro dospělé páry, Taneční u Vás

Tomáš Ondrášek

Tomáš Ondrášek
lektor


Vzdělání:
Střední odborná škola veterinární, mechanizační a zahradnická a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky

Životní motto:
„Nezáleží na tom, s čím jsi přišel, ale s čím odcházíš.“

O Tomášovi:
Aktivní tanečník, držitel třídy „B“ v latinsko-amerických tancích a třídy „A“ ve standardních tancích. Je pro něj cenné semifinálové umístění na mistrovství ČR SUT ve formacích a účast na mezinárodní soutěži v Moskvě ve standardních tancích a showdance.
Tanci se začal věnovat až v šestnácti letech po základních kurzech, které ho nasměrovaly na taneční dráhu. Se svou nynější partnerkou tančí od roku 2008 a od té doby se zúčastňují celostátních soutěží po celé republice.
Již několik let vyučuje v tanečních kurzech pro dospělé i mládež. V současné době pracuje ve společnosti zabývající se klimatizacemi. Tanec je jeho největším koníčkem a rád by se tanci a výuce věnoval co nejdéle.

Na jakých kurzech se s Tomášem můžete potkat:
Taneční pro dospělé páry, individuální výuka, Kurzy pro dětské páry, Latinskoamerické tance pro páry, Latinskoamerické tance pro ženy

Mgr.Radka Karvánková

Mgr. Radka Karvánková
lektorka


Vzdělání:
Západočeská Univerzita v Plzni, Fakulta Právnická

Životní motto:
„S úsměvem jde všechno líp.“

O Radce:
Radka se tancování věnuje už od dětství. Zabývala se lidovým tancem, aerobikem a také hrála tenis. Ve třinácti letech vyhrál společenský tanec. Radka stále aktivně tančí. Ve standardních tancích má vytančenou třídu „A“, v latinsko-amerických tancích potom třídu „B“. Svůj čas rozděluje mezi rodinu, studium právnické fakulty a tanec.
Mezi její největší úspěchy patří: Mistr Jihočeského kraje, semifinalistka Mistrovství České a Slovenské republiky v plesových choreografiích, 3. místo na Mistrovství jižních Čech. Velkým zážitkem byla účast na mezinárodní soutěži v Moskvě (soutěž WADF).
Radka již několik let vyučuje v tanečních kurzech pro mládež i dospělé. Je vždy usměvavá, vstřícná, plná energie, kterou spolu se svými zkušenostmi předává s obrovským nasazením dál. Je velmi cílevědomá, a tak je její zcela přirozenou snahou naučit každého dobře tančit.

Na jakých kurzech se se Radkou můžete potkat:
Taneční pro dospělé páry, Latinskoamerické tance pro ženy, individuální výuka

Bc. Lucie Kochánková

Bc. Lucie Kochánková
lektorka


Vzdělání:
Střední pedagogická škola, poté studium na JČU, obor Učitelství pro mateřské školy

Licence a zkušenosti:
Lucka pracovala 4 roky v mateřské školce, vedla řadu pohybových, hudebních a jazykových kroužků pro předškolní děti.

Životní motto:
„Hudba je lék.“

O Lucce:
Lucka se tanci věnovala odmala. Navštěvovala kurzy scénického tance, chodila na disko tanec i na aerobic. Několik let tančila závodně standardní a latinskoamerické tance. Stále aktivně tančí salsu a zumbu. Mezi její záliby patří také zpěv. Zpívá v několika kapelách a Big Bandech, a tak jste se s ní určitě již potkali na nějakém velkém plese, společenské akci nebo na svatbě. V současné době pracuje jako finanční poradce a lektorka.

Na jakých kurzech se s Luckou můžete potkat:
taneční přípravky pro nejmenší

Mgr. Michaela Sklenářová

Mgr. Michaela Lišková
lektorka


Vzdělání:
Jihočeská univerzita, Pedagogická fakulta, obor český jazyk a literatura – občanská výchova, Učitelství pro 1. stupeň základních škol

Životní motto:
„Až ti bude v životě nejhůř, otoč se ke slunci a všechny stíny padnou za tebe.“

O Míše:
První taneční krůčky absolvovala při lekcích baletu na začátku školní docházky. Poté se dostala ke společenskému tanci, kterému se věnovala až do maturity. Aktivně se také věnovala taneční přípravě mladších tanečníků. S příchodem na vysokou školu začala navštěvovat kurzy kubánské salsy, bachaty a samby. Před ochodem na mateřskou dovolenou vedla taneční kroužky na Základní škole Máj I. Po narození dcerky vedla kurzy tance pro maminky s dětmi v šátku či nosítku. V současné době učí na Základní škole Dukelská.

Na jakých kurzech se s Míšou můžete potkat:
taneční přípravky pro nejmenší, individuální lekce pro dospělé, taneční kurzy pro ženy

Izabela Savulová

Izabela Savulová
lektorka


Vzdělání:
ZUŠ - taneční obor - balet (8 let)
Střední soukromá škola (ekonomicko-podnikatelský obor)
JČU - Teologická fakulta - pedagogické minimum

Licence a zkušenosti:
Izabela pracovala 3 roky v DDM ČB, vyučovala latinu, moderní a scénický tanec. 3 roky se věnovala postiženým dětem a 2 roky učila v taneční škole Tanchi scénický tanec. Pracuje ráda se všemi věkovými skupinami, protože každá má své plusy i minusy.

Životní motto:
„Tanec nepotřebuje žádný překlad.“

O Izabele:
Tanec provázel Izabelu od dětských let. Stovky hodin strávila na tanečním parketu lidové školy umění, kde pilovala tanec, zejména balet. Ani v dospělosti na tanec nezanevřela, její kroky vedly do Domu dětí v Českých Budějovicích, kde učila hned několik druhů tance - od latinských tanců až po scénický. K práci tanečního lektora patří také tvorba choreografií a příprava na vystoupení, i tím si Izabela již prošla. V taneční škole Ella bude radost z tance a pohybu předávat klientkám na lekcích scénického tance.

Na jakých kurzech se s Izabelou můžete potkat:
scénický tanec pro všechny věkové kategorie

Marek Dědík, Dis.

Marek Dědík, Dis.
externí lektor


Vzdělání:
Vyšší odborná škola cestovního ruchu
Univerzita Palackého Olomouc – trenérské studium

Licence a zkušenosti:
Porotce a trenér II. třídy

Životní motta:
„Najdi to, co miluješ a nech, ať tě to zabije.“
„Be here now.“

O Markovi:
Porotce, trenér, choreograf, tanečník, pořadatel taneční soutěže Holešovický pohár, a hlavně Mistr České republiky v latinskoamerických tancích, Mistr Slovenska v latinskoamerických tancích, Mistr České republiky v show dance latin, Mistr střední Evropy v latinskoamerických tancích, účastník tří řad televizního pořadu StarDance, spolupořadatel charitativních akcí.

Už řadu let trénuje sportovní páry, vede kurzy latiny pro ženy a vyučuje také v tanečních kurzech pro dospělé. Během léta učí na řadě mezinárodních kempů doma i v zahraničí. Své klienty si získává svou bezprostředností, důsledností, zářícím úsměvem a nekonečným množstvím energie. Ve volném čase rád běhá, cestuje, rád zajde do dobré restaurace a věnuje se rodině a svému americkému buldočkovi Mie.

Dětství strávil v Bartošovicích, kde také navštěvoval základní školu. Pak jeho kroky vedly na střední školu do Ostravy, kterou zakončil úspěšně složenou maturitní zkouškou a později dostudoval vyšší odbornou školu zaměřenou na cestovní ruch, kde získal titul Dis. To už dávno věnoval veškerou svou energii sportovnímu tanci. Tančit začal relativně pozdě – až ve dvanácti letech. Zkušenosti sbíral nejen v Čechách, ale i v zahraničí, pravidelně trénoval převážně v Londýně a Itálii, protože tam jsou ti nejlepší světoví trenéři. I jeho v tanečním životě provázela celá řada tanečních partnerek, mnohé pocházely i z jiných vod než českých, na mistrovské tituly dosáhl s Orsolyou Tóth, Libuší Chytkovou a Kristinou Horváthovou. S Kristinou se také dva roky udrželi na devátém místě světového žebříčku, dařilo se jim dokonce porážet i současného mistra světa z Itálie.

Na jakých kurzech se s Markem můžete potkat:
Sportovní tanec – taneční klub