TANEČNÍ KURZY PRO MLÁDEŽ

Taneční kurzy pro mládež představují pro náctileté první vstup do světa dospělých a do světa společenských akcí. Návštěva tanečních je významnou událostí v životě každého mladého člověka, protože je vytržen se svého přirozeného prostředí a zjišťuje, že k základnímu vzdělání nepatří jen matematika a čeština, ale že k úspěšnému zařazení se do společnosti a k tomu, aby se člověk necítil při svátečních příležitostech nebo obchodních jednání jako slon v porcelánu, je potřeba také znát pravidla společenského chování a vystupování. Zároveň obavy z tohoto nového světa vedou často k odmítání účasti na tanečních kurzech a mnozí z nás se pak snaží dohnat své nedostatky z mládí v dospělém věku.

Ani já jsem nepatřila k těm, kteří se do tanečních hnali, naopak četné diskuze na toto téma v naší domácnosti bohužel nevedly k zamýšlenému výsledku a do tanečních jsem musela, chtě nechtě. Za několik měsíců se u nás doma zase začalo diskutovat, tehdy se ale list obrátil a opravdu dlouho jsem musela přesvědčovat naopak já rodiče, že bych chtěla v tanci pokračovat a jednou tančit třeba i na tanečních soutěžích. To už je ale jiný příběh a já se budu těšit, že na parketu potkám nejen ty tancechtivé, ale i ty, kteří byli svými rodiči přesvědčeni, že základní taneční kurzy jsou neopomenutelnou součástí našich českých radostí i starostí.

LEKTOŘI VAŠEHO KURZU
Mgr. Eliška Tatár

Mgr. Eliška Tatár

Životní motto: „Nejdřív tě budou ignorovat. Pak se ti budou smát. Potom proti tobě budou bojovat. A nakonec zvítězíš!“
(Mahátma Gándhí)
Stanislav Tatár

Stanislav Tatár

Životní motto: „I pád na hubu je pohyb dopředu.“

Právě nabízené kurzy

Termíny dalších kurzů pomalu připravujeme a budeme je postupně zveřejňovat. Těší nás Váš zájem a zkusíme být pilní jako včeličky, abyste se konkrétních termínů brzy dočkali.

DŮLEŽITÉ INFORMACE:

kurz se skládá z 9 lekcí (8 základních lekcí a 1 slavnostní závěrečná lekce)

TANCE:

waltz, valčík, tango, foxtrot, cha-cha, jive, salsa, polka, blues, základy etikety

DOPORUČENÉ OBLEČENÍ:

dámy: šaty, sukně, halenka, čistá obuv

pánové: oblek, kravata nebo motýlek, košile, čistá obuv