STREET DANCE / MTV DANCE

V kurzu street a MTV dance se budeme zaměřovat na moderní a populární taneční styly, které doprovází převážně rychlejší hudba, jejímiž známými interprety jsou např. Missy Elliott, Usher, The Weekend, Beyoncé a další.

V první části lekce se děti budou po úvodním rozcvičení a zahřátí učit základní prvky a kroky a jejich propojení do tanečních sestav, zároveň budou pracovat na zlepšení pohybové koordinace a držení těla. Ve druhé části budeme tvořit konkrétní taneční choreografie z naučených prvků na předem zvolenou hudbu. Lekci zakončíme závěrečným protažením.

Kurz je určený pro děti, které mají rády populární hudbu, baví je tanec a sport. Úroveň kurzu samozřejmě přizpůsobíme pohybovým schopnostem a zkušenostem dětí, předchozí znalost tanečního stylu není potřeba.

LEKTORKA VAŠEHO KURZU
Markéta Cirhanová

Markéta Cirhanová, DiS

Životní motto: „Tanec dělá hudbu viditelnou.“

DŮLEŽITÉ INFORMACE:

kurz se skládá z 14 lekcí, délka jedné lekce 45 min (7 - 9 let), 50 min (10 - 13 let)

TANCE:

street dance, MTV dance

DOPORUČENÉ OBLEČENÍ:

sportovní oblečení (tepláky, tričko, mikina), sportovní, pohodlná obuv/tenisky