STREET DANCE / MTV DANCE

V kurzu street a MTV dance se budeme zaměřovat na moderní a populární taneční styly, které doprovází převážně rychlejší hudba, jejímiž známými interprety jsou např. Missy Elliott, Usher, The Weekend, Beyoncé a další.

V první části lekce se děti budou po úvodním rozcvičení a zahřátí učit základní prvky a kroky a jejich propojení do tanečních sestav, zároveň budou pracovat na zlepšení pohybové koordinace a držení těla. Ve druhé části budeme tvořit konkrétní taneční choreografie z naučených prvků na předem zvolenou hudbu. Lekci zakončíme závěrečným protažením.

Kurz je určený pro děti, které mají rády populární hudbu, baví je tanec a sport. Úroveň kurzu samozřejmě přizpůsobíme pohybovým schopnostem a zkušenostem dětí, předchozí znalost tanečního stylu není potřeba.

LEKTORKA VAŠEHO KURZU
Anežka Raabová

Životní motto: „Na konci vždy vše dobře dopadne. A jestli to dobře nedopadlo, tak ještě není konec.“

Právě nabízené kurzy pro děti 7-10 let

ČTVRTEK od 15. 2. 2024
TŠ Ella
1830 Kč/14 lekcí