TANEČNÍ KLUB - ZAČÁTEČNÍCI

Taneční klub pro začátečníky i závodní taneční páry.

Co je naším cílem?

• rozvoj pohybových dovedností
  • zlepšování koordinace a kondice
  • rozvoj vnímání hudby ve spojení s pohybem

Taneční kurz pro chlapce a dívky ve věku od 7 do 11 let. Děti se učí základní sestavy do standardních a latinskoamerických tanců pro dětskou věkovou kategorii (waltz, quickstep, chacha, polka, jive) a začínají tančit v páru. Někteří se připravují i na své první soutěže v rekreační kategorii Tanec pro všechny.

Dětem budeme vštěpovat pravidla správného chování v kolektivu i ve společnosti, podporovat zdravý životní styl a vhodné chování vůči svému tanečnímu protějšku. Teprve časem se uvidí, jestli Vaše dítě propadne tanci, ale rozhodně pozná nový, dosud neznámý svět elegantních tanečnic, upravených tanečníků, krásné hudby a nečekaných, nevšedních a atraktivních zážitků.

Tančíme bez roušek

Díky dotazu Svazu učitelů tance máme jasné vyjádření Ministerstva zdravotnictví ČR ohledně povinnosti nošení roušek během tanečního kurzu. Během tanečních lekcí není povinné nosit ochranu dýchacích cest.
Zdroj: Svaz učitelů tance

V případě, že se před lekcí nebudete cítit dobře, budeme rádi, když návštěvu lekce odložíte a kontaktujete nás ohledné možnosti náhrady lekce.

NEVÍTE, JESTLI BUDE VAŠEMU DÍTĚTI TENTO KROUŽEK VYHOVOVAT?

U nás si můžete vyzkoušet první tři lekce zdarma a teprve poté se rozhodnete.

JAKÉ OBLEČENÍ JE VHODNÉ

sukně
těsné tričko
taneční obuv – během prvních lekcí vyzkoušíte v taneční škole
Obtaženější oblečení je nutné kvůli kontrole správného postavení a držení těla.