ZDRAVÁ ZÁDA S FYZIOTERAPEUTKOU

Fyzioterapeutka a lektorka taneční školy Mája připravila nenáročné, ale účinné cvičení pro všechny, které trápí bolesti zad či kloubů. Na kurzu budete posilovat hluboký stabilizační systém, nacvičovat správný dechový stereotyp a ukážeme si, jak dosáhnout lepšího držení těla a života bez bolesti zad. Lektorka účastníky kurzu naučí cvičení na neurofyziologickém podkladě (dle metody Akrální koaktivační terapie), který zvládne hravě opravdu každý. Cvičení je většinou bez pomůcek s vlastní vahou těla (pouze na jógové podložce), bez tvrdých nárazů, je velmi šetrné k našim kloubům a páteři. Cílem kurzu je ulevit cvičícím od bolesti zad a kloubů, aktivovat hluboký stabilizační systém a nacvičit správný stereotyp stoje a chůze.

Potřebujete zlepšit držení těla, ulevit při výhřezu ploténky, skolióze či artróze velkých kloubů? Přijďte si vyzkoušet cvičení s lektorkou Májou!

Nevíte, jestli by vám tento typ kurzu vyhovoval?

Kurz si můžete otestovat na zkušební lekci, kterou nabízíme jako samostatný termín jednou za čas za zvýhodněnou cenu.

Nemůžete chodit na celý kurz?

V případě, že je v kurzu volné místo, je možné si přijít zacvičit jen na některé lekce. Kurzovné za jednu lekci pak hradíte recepční službě na místě v hotovosti. Cena takové lekce je 240 Kč za 60 minut. Z organizačních důvodů je nutné se na lekci přihlásit předem v den konání lekce zasláním sms na tel. +420 604 198 196 (Eliška Tatár).

Je vás víc?

Jste skupina kamarádek, známých nebo kolegyň a řekly jste si, že v letošním roce nenecháte své tělo zahálet? Znovu přinášíme klientkám jako dárek slevovou akci 3 + 1 zdarma (kurzovné hradí jen tři účastnice, čtvrtá kurzovné neplatí).

LEKTORKA VAŠEHO KURZU
Bc. Marie Olahová

Bc. Marie Olahová

Životní motto: „Jsou okamžiky, kdy stojí za to podstupovat riziko a dělat šílené věci.“

Právě nabízené kurzy

ÚTERÝ od 26. 9. 2023
TŠ Ella
17:00 - 18:00
1475
1475 Kč/8 lekcí

ÚTERÝ od 21. 11. 2023
TŠ Ella
17:00 - 18:00
1475
1475 Kč/8 lekcí

DOPORUČENÉ OBLEČENÍ:

pohodlné, sportovní oblečení, boty nejsou potřeba