ZDRAVÁ ZÁDA S FYZIOTERAPEUTKOU

Fyzioterapeutka a lektorka taneční školy Mája připravila nenáročné, ale účinné cvičení pro všechny, které trápí bolesti zad či kloubů. Na kurzu budete posilovat hluboký stabilizační systém, nacvičovat správný dechový stereotyp a ukážeme si, jak dosáhnout lepšího držení těla a života bez bolesti zad. Lektorka účastníky kurzu naučí cvičení na neurofyziologickém podkladě (dle metody Akrální koaktivační terapie), který zvládne hravě opravdu každý. Cvičení je většinou bez pomůcek s vlastní vahou těla (pouze na jógové podložce), bez tvrdých nárazů, je velmi šetrné k našim kloubům a páteři. Cílem kurzu je ulevit cvičícím od bolesti zad a kloubů, aktivovat hluboký stabilizační systém a nacvičit správný stereotyp stoje a chůze.

Potřebujete zlepšit držení těla, ulevit při výhřezu ploténky, skolióze či artróze velkých kloubů? Přijďte si vyzkoušet cvičení s lektorkou Májou!

NEVÍTE, JESTLI BY VÁM TENTO TYP KURZU VYHOVOVAL?
 

Přijďte kurz otestovat na zkušební lekci, kterou nabízíme jednou za čas za zvýhodněnou cenu.

V případě, že je v kurzu volné místo, je možné si přijít zatančit jen na některé lekce. Kurzovné za jednu lekci pak hradíte recepční službě na místě v hotovosti. Cena takové lekce je 240 Kč za 60 minut. Z organizačních důvodů je nutné se na lekci předem přihlásit v den konání lekce zasláním sms na tel. +420 604 198 196 (Eliška Tatár).

LEKTORKA VAŠEHO KURZU
Bc. Marie Olahová

Bc. Marie Olahová

Životní motto: „Jsou okamžiky, kdy stojí za to podstupovat riziko a dělat šílené věci.“

DŮLEŽITÉ INFORMACE:

Den: pátek
Čas: 18:10
Počet lekcí: 8
Délka jedné lekce: 60 minut
Věk kurzistů: 18 let a více
Počet osob v kurzu: 10

DOPORUČENÉ OBLEČENÍ:

pohodlné, sportovní oblečení, tenisky, boty nejsou potřeba