TANEČNÍ SEZNAMKA PRO NEZADANÉ

Pomůžeme Vám najít tanečního partnera.

Chtěli byste tančit, ale nemáte vhodný taneční protějšek? Rádi Vám jej pomůžeme nalézt. Jako službu našim klientům nabízíme první taneční seznamku v Českých Budějovicích.

Vyplňte níže uvedený formulář a my zdarma na této stránce budeme Váš inzerát prezetovat. Pokud se někomu Váš inzerát bude zamlouvat, jednoduše Vám může přes tlačítko ODPOVĚDĚT odeslat email. Dokud na jeho email neodpovíte, je Váš email před dotyčným utajený.

Aktuální pomáháme najít tyto taneční protějšky:
Petr (38 let)
174 cm
Ahoj,moc rád bych začal tancovat, hledam partnerku, se kterou bych si mohl užívat života. Mám za sebou začátečnický kurz, ale nevadilo by si to z opakovat.
Veronika (23 let)
160 cm
Zdravím, dřív jsem závodně tancovala a teď přemýšlím o tom, že se k tanci vrátím. Hledám nějakého šikovného a veselého parťáka do pokročilých (extra pokročilých) tanečních kurzů. Ráda se učím nové věci a tanec beru spíš jako formu zábavy a relaxu.
Eva (46 let)
164 cm
Vážím 74 kg, výška 164, slyším hudbu a rytmus. Ráda bych chodila jednou týdně do tanečních - standardní nebo latinskoamerické tance (příp. mix), nejlépe mírně pokročilí. Hledám tanečního partnera, na věku a postavě nezáleží.
Martina (28 let)
176 cm
hledám partnera do středečního tanečního kurzu pro začátečníky... Najde se nebo budu tančit s koštětem?
Tomáš (23 let)
179 cm
Ahoj, rád bych tu našel taneční partnerku k sobě. Studuju v ČB a rád bych si taneční kroky zopakoval. Dřív jsem byl 2x v základních kurzech a 2x v pokracujicich jednou v Bronzu a jednou ve stříbru :) Moc mě to dřív bavilo a proto jsem se k tomu chtěl vrátit :) V případě zájmu se na mě neváhejte obrátit :)
Pavel (27 let)
179 cm
Ahoj, hledam tanecni partnerku do zakladniho, mirne pokrocileho nebo stredne pokrocileho kurzu. Minule pololeti jsem do tanecnich chodil, je to dobra, gentle(wo)manska zabava.
Radim (29 let)
183 cm
Ahoj, hledám taneční partnerku pro začátečnický kurz, termín nejbližší volný, v mládí mě taneční minuly, tak to nyní potřebuji dohnat a budu moc rád, když se mi ozveš, děkuji
Ilona (59 let)
156 cm
Ahoj, hledám tanečního partnera pro základní kurz v Českých Budějovicích, na věku nezáleží, jde mi jen o tanec.
Olga (50 let)
160 cm
Ahoj,ráda bych vyplnila svůj volný čas tancem. Jsem začátečník,ale ne úplné dřevo. Najde se sympaťák...
Lucka (22 let)
158 cm
Ahoj, hledám tanečního partnera, se kterým bych mohla navštěvovat kurz pro začátečníky. Naposledy jsem tancovala v tanečních a od té doby jsem vše zapomněla.
Markéta (26 let)
161 cm
Ahoj, ráda bych se naučila tancovat, ale nemám s kým. Hledám proto tančního partnera na začátečnický kurz. Markéta
Kristina (34 let)
166 cm
Ahoj, hledám partnera pro začátky společenského tance, pokud jsi na tom stejně, ozvi se.
Tomáš (28 let)
176 cm
Ahoj, chtěl bych začít chodit do tanečních a hledám taneční partnerku.
Chci vložit inzerát:

  • Vyplňte základní údaje o sobě.
  • Zkontrolujte, zda se nevloudila chybička do vašich kontaktních údajů.
  • Klikněte na VLOŽIT INZERÁT.