TANEČNÍ SEZNAMKA PRO NEZADANÉ

Pomůžeme Vám najít tanečního partnera.

Chtěli byste tančit, ale nemáte vhodný taneční protějšek? Rádi Vám jej pomůžeme nalézt. Jako službu našim klientům nabízíme první taneční seznamku v Českých Budějovicích.

Vyplňte níže uvedený formulář a my zdarma na této stránce budeme Váš inzerát prezetovat. Pokud se někomu Váš inzerát bude zamlouvat, jednoduše Vám může přes tlačítko ODPOVĚDĚT odeslat email. Dokud na jeho email neodpovíte, je Váš email před dotyčným utajený.

Aktuální pomáháme najít tyto taneční protějšky:
Ria (55 let)
173 cm
Ahoj, hledam tanecniho partaka v Pardubickem kraji , hybat se pro radost a nelenosit pres zimu na gauci?
Jana (48 let)
154 cm
Ahoj, ráda bych chodila do tanečních a k tomu potřebuji tanečního partnera ?.
Štěpán (34 let)
178 cm
Ahoj, hledám do vzdálenější budoucnosti taneční partnerku (na věku mi nezáleží), která má elán, chuť, vytrvalost a pochopení. Ovšem nechci, aby text inzerátu byl nesmyslně dlouhý a proto osobní setkání více než vítáno. Abychom oba zjistily zda-li tam budou vzájemné sympatie a neplýtvali svým časem. Líbí se mi Jive , Shuffle,který tu bohužel nikdo nevyučuje ale nebyl by problém mě ukecat na něco jiného. Nikdy jsem netančil a chci to změnit.Vím co chci pokud tedy to víš i ty,tak není co řešit.Jen nechci někoho jen na pár měsíců...Tanec by byl mým koníčkem a nepředpokládám tedy že by se to týkalo jen pár lekcí.Proto bych rád holčinu,která se v tom vidí i do budoucna.
Vlasta (47 let)
168 cm
Ahoj, hledám tanečního partnera nejlépe na mírně nebo středně pokročilí kurz. Mám za sebou základní a mírně pokročilí.
Maria (17 let)
169 cm
Dobrý den. Jmenuji se Maria. Hledám tanečního partnera. Tančím už rok a už nutně potřebuji tanečního partnera. Tancování mě neuvěřitelně baví a chci v tom dosáhnout aspoň nějakých malých cílů. Děkuji za vaši pozornost.
Pavel (20 let)
180 cm
Ahoj, hledám taneční partnerku pro středně pokročilé kurzy. Popřípadě mi nevadí zopakovat si některé předchozí.
Anastasiya (27 let)
162 cm
I am looking for a partner for classical and modern dances, as well as ballet.
Jana (55 let)
170 cm
Ahoj. Hledám tanečniho partnera do kurzů tance, nebo na plesy . Základy figur si z mládí, kdy jsem závodně tancovala, ještě pamatuji. Jsem šťihlá, usměvavá. Tanec je pro mě sport i relax. Chci se hýbat a netrávit večery u televize. Najdu tě? Ozvi se.
Míra (34 let)
169 cm
Ahoj, rád bych absolvoval základní taneční kurz a hledám partnerku. Pokud bys měla zájem o spolupráci, budu rád, když se ozveš. Díky, Míra
Lucka (23 let)
157 cm
Ahoj, hledám tanečního partnera. Nedávno jsem absolvovala kurz pro začátečníky, ale ráda si ho zopakuji.
Jana (27 let)
168 cm
Ahoj, chtěla bych od nového roku (2020) začít chodit do začátečníků na latinskoamerické tance. Touto cestou se pokusím o seznámení s mým budoucím tanečním partnerem :) Jestli se někdo z mužů cítí připraven, nechť se ozve :-D
Iva (27 let)
164 cm
Hledám tanečního partnera na kurz pro začátečníky, který by pak rád pokračoval i do pokročilých. Tančila jsem cca před rokem pravidelně a moc ráda bych se k tomu vrátila.
Lenka (17 let)
166 cm
Ahoj pokud hledáš partnerku určitě se ozvi, dříve jsem tancovala takže základy si snad ještě pamatuji.
Štěpánka (16 let)
162 cm
Ahoj, ráda bych se naučila tancovat, proto hledám tanečního partnera na začátečnícký kurz.
Renata (52 let)
167 cm
Ahoj, hledám tanečního partnera - kurz pro začátečníky - České Budějovice. Věk není rozhodující.
Marika (32 let)
167 cm
Ahoj, hledám tanečního partnera. Od malička ráda tančím latinu. Nemám za sebou žádný kurz, ale nějaké zaklady v sobě mám. Děkuji za ozvání.
Petr (38 let)
174 cm
Ahoj,moc rád bych začal tancovat, hledam partnerku, se kterou bych si mohl užívat života. Mám za sebou začátečnický kurz, ale nevadilo by si to z opakovat.
Veronika (23 let)
160 cm
Zdravím, dřív jsem závodně tancovala a teď přemýšlím o tom, že se k tanci vrátím. Hledám nějakého šikovného a veselého parťáka do pokročilých (extra pokročilých) tanečních kurzů. Ráda se učím nové věci a tanec beru spíš jako formu zábavy a relaxu.
Eva (46 let)
164 cm
Vážím 74 kg, výška 164, slyším hudbu a rytmus. Ráda bych chodila jednou týdně do tanečních - standardní nebo latinskoamerické tance (příp. mix), nejlépe mírně pokročilí. Hledám tanečního partnera, na věku a postavě nezáleží.
Martina (28 let)
176 cm
hledám partnera do středečního tanečního kurzu pro začátečníky... Najde se nebo budu tančit s koštětem?
Tomáš (23 let)
179 cm
Ahoj, rád bych tu našel taneční partnerku k sobě. Studuju v ČB a rád bych si taneční kroky zopakoval. Dřív jsem byl 2x v základních kurzech a 2x v pokracujicich jednou v Bronzu a jednou ve stříbru :) Moc mě to dřív bavilo a proto jsem se k tomu chtěl vrátit :) V případě zájmu se na mě neváhejte obrátit :)
Pavel (27 let)
179 cm
Ahoj, hledam tanecni partnerku do zakladniho, mirne pokrocileho nebo stredne pokrocileho kurzu. Minule pololeti jsem do tanecnich chodil, je to dobra, gentle(wo)manska zabava.
Radim (29 let)
183 cm
Ahoj, hledám taneční partnerku pro začátečnický kurz, termín nejbližší volný, v mládí mě taneční minuly, tak to nyní potřebuji dohnat a budu moc rád, když se mi ozveš, děkuji
Ilona (59 let)
156 cm
Ahoj, hledám tanečního partnera pro základní kurz v Českých Budějovicích, na věku nezáleží, jde mi jen o tanec.
Olga (50 let)
160 cm
Ahoj,ráda bych vyplnila svůj volný čas tancem. Jsem začátečník,ale ne úplné dřevo. Najde se sympaťák...
Lucka (22 let)
158 cm
Ahoj, hledám tanečního partnera, se kterým bych mohla navštěvovat kurz pro začátečníky. Naposledy jsem tancovala v tanečních a od té doby jsem vše zapomněla.
Markéta (26 let)
161 cm
Ahoj, ráda bych se naučila tancovat, ale nemám s kým. Hledám proto tančního partnera na začátečnický kurz. Markéta
Kristina (34 let)
166 cm
Ahoj, hledám partnera pro začátky společenského tance, pokud jsi na tom stejně, ozvi se.
Tomáš (28 let)
176 cm
Ahoj, chtěl bych začít chodit do tanečních a hledám taneční partnerku.
Chci vložit inzerát:

  • Vyplňte základní údaje o sobě.
  • Zkontrolujte, zda se nevloudila chybička do vašich kontaktních údajů.
  • Klikněte na VLOŽIT INZERÁT.