TANEČNÍ KURZY PRO ZAČÁTEČNÍKY

Pokud na tom s tancem nejste zrovna růžově, jste na správné adrese.

Jako stovky mých klientů před Vámi jste se teď i Vy ocitli na této stránce a potřebujete vyřešit stejný problém - nejste si v tanci až tak úplně jistí.

Na plese se celý večer děsíte okamžiku, kdy Vás někdo bude nutit tančit. Před blížící se svatbou Vašich známých dopředu vymýšlíte historky o zvrtnutém kotníku nebo natažených vazech v koleni a když se přiblíží taneční věneček nebo maturitní ples Vašich dětí, nahodíte výraz suveréna a doufáte, že Vaše ratolesti neodhalí, že jste lepší herec než tanečník.

Naučila jsem tančit již přibližně 8 000 mých klientů před Vámi, naučím to i Vás. Sice budete moji několikatisící klienti, ale budu se Vám věnovat, jako byste byli těmi prvními. Po celá léta mojí práce si stojím za pevnými zásadami, kterými jsou profesionalita, citlivý přístup k mým klientům, vstřícnost a ctění společenských pravidel.

Na každé první lekci si vzpomenu na to, jak bylo mně, když jsem poprvé přišla do tanečních. Tenkrát jsem se chtěla schovat do té nejposlednější řady, ale nakonec stejně nebylo kam utéct. Vím, jak je těžké sebrat odvahu a přihlásit se na kurz společenského tance.

Pokud si ale vyberete správnou taneční školu a lektora, bude to hračka. Tanečním kurzem Vás provedu s přívětivým přístupem, velkou dávkou trpělivosti a s úsměvem na tváři. Protože taneční parket je můj život a kus svého života budu na kurzu s radostí věnovat i Vám.

LEKTOŘI VAŠEHO KURZU
Mgr. Eliška Tatár

Mgr. Eliška Tatár

Životní motto: „Nejdřív tě budou ignorovat. Pak se ti budou smát. Potom proti tobě budou bojovat. A nakonec zvítězíš!“ (Mahátma Gándhí)
Stanislav Tatár

Stanislav Tatár

Životní motto: „I pád na hubu je pohyb dopředu.“

Právě nabízené kurzy

NEDĚLE od 6. 10. 2024
KD Včelná
17:00 - 18:45
1975
1975 Kč/8 lekcí

NEDĚLE od 19. 1. 2025
KD Včelná
19:00 - 20:45
1975
1975 Kč/8 lekcí

TANCE:

waltz, jive, tango, chacha, polka, salsa, blues, valčík, foxtrot

DOPORUČENÉ OBLEČENÍ A OBUTÍ:

dámy: společenské šaty nebo sukně s halenkou, společenské kalhoty s halenkou
pánové: oblek, kravata nebo motýlek, světlá košile s dlouhým rukávem
obuv: čistá společenská obuv nebo taneční obuv (www.tanecni-boty.eu)

Proč KD Včelná a ne prostor taneční školy v Budějovicích?

Protože jsme hledali čistý, nově zrekonstruovaný prostor, který by měl o kousek větší parket, než má naše taneční škola a KD Včelná byl nejbližší vhodný taneční parket podle našich představ. Naprostá většina našich klientů k nám na kurzy navíc dojíždí autem, a tak nehraje příliš velkou roli, jestli se potkáme v centru Budějovic, nebo (snad se Včelenští neurazí) na Včelné, která během posledních desetiletí s Budějovicemi (alespoň vizuálně) splynula. Výhodou je i možnost zaparkovat přímo před kulturním domem. Na Včelnou jezdí také MHD a řada autobusových linek. Pojďte s námi vyzkoušet zázemí KD Včelná!

FOTO Z LEKCÍ