TANEČNÍ PŘÍPRAVKA 5 - 6 LET

Kurz pro nejmenší, které tanec okouzlil už v předškolním věku.

Výuka v každém věku vyžaduje jiný přístup, jinou náročnost i náplň, proto dětské taneční kurzy vede zkušená lektorka Lucka, která se tanci věnuje řadu let a i svým vzděláním je nejpovolanější z našeho lektorského týmu. Na každou lekci má připravenou novou písničku, říkanku, taneční choreografii nebo rekvizitu a děti ani nepostřehnou, že se učí nové taneční a pohybové dovednosti. O lektorce se více dočtete v medailonku.

Tančíme bez roušek

Díky dotazu Svazu učitelů tance máme jasné vyjádření Ministerstva zdravotnictví ČR ohledně povinnosti nošení roušek během tanečního kurzu. Během tanečních lekcí není povinné nosit ochranu dýchacích cest.
Zdroj: Svaz učitelů tance

V případě, že se před lekcí nebudete cítit dobře, budeme rádi, když návštěvu lekce odložíte a kontaktujete nás ohledné možnosti náhrady lekce.

JAKÉ OBLEČENÍ JE VHODNÉ

dres